• Image

  Budova školky

  Budova je zděná, jednopatrová, umístěná v okrajové části města Roudnice nad Labem zvané Bezděkov. Školní zahrádku máme vybavenou pískovištěm, skluzavkou, domečkem, houpačkami na pružině, dopravním hřištěm, venkovní učebnou, králíkárnou, záhonky, truhlíky pro péči o rostliny a přírodními prvky. V zahradním altánu mají děti k dispozici spoustu hraček.

 • Image

  Interiér školky

  Interiér naší školy je vybaven a přizpůsoben potřebám dětí. Každá třída má několik center aktivit pro děti, které slouží zároveň jako jídelna a ve třídě Sluníček i jako ložnice, šatnu, umývárnu, WC pro děti, šatnu učitelek. V přízemí budovy se nachází kuchyně, sklady potravin, prádelna školy, sprcha a WC provozních zaměstnanců. V prvním patře se nachází ložnice dětí, která slouží po sklizení lehátek, jako tělocvična, dále je zde sociální zařízení, kabinet na pomůcky a ředitelna školy kde probíhá logopedická péče.

 • Kuchyně a stravování

  Máme vlastní kuchyň, kde paní kuchařka připravuje dětem zdravou stravu podle zásad programu Skutečně zdravé školy. Vybavení kuchyně odpovídá všem hygienickým požadavkům a kritickým bodům.